MŪSŲ ISTORIJA

Mieli pacientai,

Klinikos ištakos siekia net 1993 metus, tad mūsų istorija sparčiai kopia į ketvirtą dešimtį. 2007 metais iš individualios įmonės klinika tapo UAB „Sveikata Jums“, būtent tokia, kokią mus žinote šiandien.

Norime, jog mus pažintumėte kaip šeimos verslą, kurį pirmyn veda Lina ir Mindaugas. Susipažinome dar studijuodami universitete. Lina – ambicinga ondontologė, drąsiai žengusi mamos pėdomis. Mindaugas taip pat pasirinko mediko karjerą ir ne vienerius metus dirbo ginekologijos srityje, Santaros klinikose ir Antakalnio ligoninėje. „Sveikata Jums“ klinikoje apsijungė mūsų kompetencijos, todėl čia teikiame odontologijos, ginekologijos paslaugas, ultragarsinius (skydliaukės, vidaus organų, krūtų) ir laboratorinius (kraujo, šlapimo ir kt.) tyrimus. Sukaupę daugiau nei 20 metų patirties, mes rūpinamės savo pacientais su didžiuliu atidumu bei rūpesčiu.

Mūsų siekis, jog kiekvienas apsilankymas „Sveikata Jums“ klinikoje būtų dėmesingas, malonus ir informatyvus, todėl čia rasite savo darbą mylinčių ir rūpestingų specialistų komandą, kurie yra pasirengę jumis pasirūpinti. Mūsų kolektyvo atsidavimas ir dėmesys smulkmenoms leidžia užtikrinti ne tik kokybiškas konsultacijas, tyrimus, bet ir preciziškas odontologijos ir ginekologijos paslaugas.

Dirbame taip, jog visuomet norėtumėte pas mus grįžti!

Lina ir Mindaugas Balniai

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.