Atsiliepimai

atsiliepimai

Į gydytoją M. Balnį pirmą kartą kreipiausi, berods, prieš 10 m.  Sprendimą priėmiau perskaičius pacienčių atsiliepimus portale manodaktaras.lt Gyd. M. Balnys padėjo man sulaukti jau dviejų vaikučių. Labai kvalifikuotas, dėmesingas, šiltas gydytojas. Vėliau kreipėmės į Liną Balnienę dėl vaikų dantų gydymo. Lina labai moka bendrauti su vaikais. Odontologijos klinikoje, kurioje gydėmės prieš tai, gydytojai bendraudavo nenoriai – nieko neaiškindavo, nepasakydavo. Gydytoja Lina labai nuodugniai supažindina pacientus su gydymo eiga. Šiandien klinikoje „Seikata Jums” lankosi visa mūsų šeima.

- Aušra

atsiliepimai

Man labai svarbu gydytojo profesionalumas.
Pasirinkau 100 procentų teisingai!
Ačiū gydytojau, Mindaugai, už profesionalumą ir ramybę, kuri ateina gavus atsakymus į klausimus.
Taip pat labai svarbu, kad vizito metu yra įvertinama ir krūtų sveikata echoskopu.
Pas gydytoją lankosi ir mano dukra, kai grįžta atostogų iš Amsterdamo.
Rekomendacijos tęsiasi.

- Dalia, dizainerė

atsiliepimai

Kliniką „Sveikata Jums” rekomendavo pusbrolio žmona bemaž prieš 14 m. Tuomet mes nuomavome butą netoliese. Šiandien gyvename kitur, tačiau net gyvendama kitame miesto krašte, nekeisčiau klinikos. Jau po pirmojo vizito supratau, kad pasirinkau teisingai. Lina Balnienė labai dėmesinga, kruopšti ir maloni gydytoja, ji moka bendrauti su vaikais ir juos nuraminti, o žinote, tai toli gražu ne visiems gydytojams pavyksta. 1-2 kartus metuose tenka rekomenduoti „Sveikata-Jums” odontologus draugams. Visi liko patenkinti, o draugė sakė, kad kainos – vienos palankesnių Vilniuje.

- Lina

atsiliepimai

2015 m. ieškojau gydytojo internete, skaičiau aprašymus. Manodaktaras.lt portale radau išsamų gyd. Mindaugo Balnio aprašymą, kuris padarė įspūdį apie gydytojo kvalifikaciją. Galutinį sprendimą padėjo priimti daugybė pacienčių atsiliepimų portale pincetas.lt. Besilankydama pas gyd. M. Balnį kiekvieną kartą džiaugiuosi pasirinkimu. Gydytojas Mindaugas labai kvalifikuotas, šiltas, dėmesingas gydytojas. Ji nevengia atsakyti į pačius keisčiausius pacientų klausimus. Ramus balsas, subtilius jumoro jausmas sukuria saugią, komfortabilią bendravimo atmosferą. Visą laikotarpį – laukiantis, gimdant, laikotarpiu po gimdymo visuomet jaučiau gyd. M. Balnio rūpestį, už kurį esu nuoširdžiai dėkinga. Mielai gydytoją rekomeduoju draugėms.

- Ronalda

atsiliepimai

Į gydytoją Mindaugą Balnį kreipiausi prieš 2-3 metus. Visus šiuos metus džiaugiuosi turėdama tokį profesionalų, savo sričiai atsidavusį gydytoją.

- Enrika

Kiekvienas Jūsų atsiliepimas mums brangus

Būsime labai dėkingi, jei parašysite mums atsiliepimą asmenine žinute arba paliksite užsukę į „Sveikata Jums” paskyrą Google arba Facebook.

– Lina ir Mindaugas

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.