Ar dantų implantacija yra skausminga procedūra?

Dantų implantacija yra chirurginė procedūra, taigi pacientai gali patirti šiek tiek skausmo ar diskomforto po operacijos. Tačiau, dauguma pacientų sako, kad skausmas yra palyginti mažas ir gali būti lengvai valdomas vartojant skausmą malšinančius vaistus ar anestezijos gelius.

Dantų implantavimo procedūra atliekama su vietine anestezija, kuri numalšina skausmą dantyje ir aplink jį esančiame audinyje. Tai reiškia, kad pacientas bus sąmoningas procedūros metu, bet nejaus skausmo. Jei pacientas yra labai jautrus skausmui arba nerimauja dėl procedūros, gali būti naudojama bendroji anestezija, kuri numalšins jausmus visame kūne.

Taigi, dantų implantacija gali sukelti šiek tiek skausminga ar diskomforto lydima po operacijos, tačiau šis skausmas yra gana lengvai valdomas ir yra mažas palyginus su skausmu, kurį sukelia dantų praradimas ar kitos dantų problemos.

Ar skausminga yra dantų implantacija?

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.