Gydytoja odontologė Lina Balnienė

Lina Balnienė

Gydytoja odontologė
Licencija OPL-02641

Išsilavinimas

1997 m. – 2002 m. Kauno Medicinos Universiteto Stomatologijos fakultetas.
2002 m. – 2003 m. Vš. Į. Šeškinės poliklinika odontologijos rezidentūra.

Darbo patirtis

Nuo 2003 m. UAB „Sveikata Jums“ gydytoja – odontologė. Nuo 2007 m. UAB „ Sveikata Jums“ direktorė. LR Odontologų rūmų narė.

Specializacija

Plombavimas, protezavimas, dantų šalinimas, vaikų dantų dengimas silantais.

atsiliepimai

Į gydytoją M. Balnį pirmą kartą kreipiausi, berods, prieš 10 m.  Sprendimą priėmiau perskaičius pacienčių atsiliepimus portale manodaktaras.lt Gyd. M. Balnys padėjo man sulaukti jau dviejų vaikučių. Labai kvalifikuotas, dėmesingas, šiltas gydytojas. Vėliau kreipėmės į Liną Balnienę dėl vaikų dantų gydymo. Lina labai moka bendrauti su vaikais. Odontologijos klinikoje, kurioje gydėmės prieš tai, gydytojai bendraudavo nenoriai – nieko neaiškindavo, nepasakydavo. Gydytoja Lina labai nuodugniai supažindina pacientus su gydymo eiga. Šiandien klinikoje „Seikata Jums” lankosi visa mūsų šeima.

- Aušra

atsiliepimai

Kliniką „Sveikata Jums” rekomendavo pusbrolio žmona bemaž prieš 14 m. Tuomet mes nuomavome butą netoliese. Šiandien gyvename kitur, tačiau net gyvendama kitame miesto krašte, nekeisčiau klinikos. Jau po pirmojo vizito supratau, kad pasirinkau teisingai. Lina Balnienė labai dėmesinga, kruopšti ir maloni gydytoja, ji moka bendrauti su vaikais ir juos nuraminti, o žinote, tai toli gražu ne visiems gydytojams pavyksta. 1-2 kartus metuose tenka rekomenduoti „Sveikata-Jums” odontologus draugams. Visi liko patenkinti, o draugė sakė, kad kainos – vienos palankesnių Vilniuje.

- Lina

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.