Dantų laminatės – Mini protezavimas

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Dantų laminatės (mini protezavimas) – tai presuotos keramikos plokštelės, kuriomis padengiami dantys iš vestiubilinės pusės t. y. dantys padengiami tik iš lūpinio paviršiaus. Tai inovatyvi ir patraukli paslauga, nes jos dėka galima koreguoti nuskilusius ar neteisinga kryptimi augančius dantis, uždengti per plačius tarpdančius, suvienodinti dantų formą, spalvą, suteikiant jiems norimą baltumą.

Laminatės išsiskiria savo tvirtumu, jos nekeičia spalvos ir neskyla. Dažniausiai gydymas laminatėmis yra taikomas estetinei zonai – „šypsenos dantims“ – iki 10 viršutinio žandikaulio priekinių dantų ir 10 apatinio žandikaulio dantų. Jos yra tvirtesnės už estetinį plombavimą ir tarnauja vidutiniškai apie 12 metų.

Gydymo eiga: pirmiausia įvertinami protezuojami dantys, padaroma jų rentgeno nuotrauka, įvertinama dantų šaknų būklė, jei dantų šaknų kanalai yra plombuoti, įvertinama plombavimo kokybė. Pasirinkus protezavimą laminatėmis, kai dantų gydymas/paruošimas protezavimui yra baigtas, pirmojo vizito metu padaromi jūsų dantų antspaudai bei dantų analizė. Antro vizito metu galima įvertinti jau paruoštą pirminį laminačių modelį, jį pasimatuoti. Vėliau paruošiamas dantų paviršius ir tvirtinamos laikinos laminatės. Trečio vizito metu, kai jau yra susiformavusi dantenų linija, paruošiami nuolatinių laminačių antspaudai. Paskutinio susitikimo metu prie jūsų dantų tvirtinamos nuolatinės, individualiai jums pagamintos, laminatės.

Nepriekaištingai pritaikytos laminatės

Laminates ruošia kruopštūs ir patyrę dantų technikai, kurie kiekvieną dantų linkį pritaiko prie jūsų nuosavų dantų parametrų.

Profesionalios paslaugos

Jūsų apžiūrą ir gydymą atlieka patyrę „Sveikata Jums“ gydytojai, kurie turi sukaupę ilgametę patirtį.

Paslaugą atliekantys gydytojai

verta žinoti

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.