Konsultavimas kontracepcijos klausimais

Kruopšti bei dėmesinga moterų sveikatos priežiūra ir atidus nėštumo stebėjimas. Profesionalios ginekologijos paslaugos, tyrimai ir gydymas.

Norėdamos planuoti svarbius savo gyvenimo momentus moterys kreipiasi į ginekologus konsultacijos kontracepcijos klausimais. Tam, kad parinkti tinkamiausią kontracepcijos metodą, būtina atsižvelgti į pacientės sveikatos būklę, planuojamą nėštumą, fizinį akytumą ir net dienos rėžimą. Svarbu pastebėti, kad tai, kas tiko jūsų sesei, draugei ar mamai, nebūtinai tinka jūsų organizmui ir gyvenimo būdui.

„Sveikata Jums“ klinikoje jus konsultuos ginekologas, kuris galės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus, todėl jūs aiškiai žinosite, kas jums padės efektyviai planuoti savo ateitį ir užtikrinti sveikatos gerovę.

Profesionalios paslaugos

„Sveikata Jums“ dirba patyrę ir daugiametę patirtį sukaupę akušeriai – ginekologai, kurie pasirūpins efektyviu kontracepcijos priemonių pritaikymu.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kainoraštis

  • Gimdos spiralės įvedimas 60€
  • Gimdos spiralės pašalinimas 40€
  • Varinė gimdos spiralė 40€
  • Hormoninė spiralė Mirena 145€
  • Hormoninė spiralė Levosert SHI 145€
  • Poodinio kontraceptinio implanto pašalinimas/įvedimas 70€

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.