Nėščiųjų priežiūra, NIPT tyrimai

Kruopšti bei dėmesinga moterų sveikatos priežiūra ir atidus nėštumo stebėjimas. Profesionalios ginekologijos paslaugos, tyrimai ir gydymas.

Nėščiųjų priežiūra – tai svarbi džiugaus ir naujo moters gyvenimo etapo dalis. Šiuo laikotarpiu moters organizme vyksta daug pokyčių, susiduriama su įvairiais iššūkiais. Kiekvienai nėščiajai svarbu, kad nėštumo metu šalia būtų patikimas, supratingas, rūpestingas ir profesionalus sveikatos priežiūros specialistas. Tam, kad užtikrinti sklandų vaisiaus vystymąsi ir jo augimo stebėjimą, besilaukiančioms moterims atliekami instrumentiniai bei laboratoriniai tyrimai, kurie leidžia spręsti apie nėštumo eigą.

Svarbiausias bei dažniausiai atliekamas instrumentinis tyrimas nėštumo metu – vaisiaus echoskopija. Šio tyrimo metu vertinama chromosominių ligų rizika, vaisiaus anatomija, augimo dinamika, vaisiaus vandenų kiekis, kraujotaka ir kiti veiksniai.

NIPT tyrimas

Vienas iš svarbių vaisiaus raidos tyrimų yra neinvazinis prenatalinis tyrimas (NIPT tyrimas), kurio metu iš motinos kraujo įvertinamos vaisiaus genetinės rizikos. NIPT tyrimo metu iš nėščiosios kraujo išskiriama vaisiaus DNR ir patikrinamos dažniausiai pasitaikančių chromosominių ligų (Dauno, Edvardso, Patau ir kitų sindromų) rizikos. Tyrimo metu taip pat nustatoma vaisiaus lytis. Tyrimo atsakymas sužinomas per 3 – 7 darbo dienas.

NIPT tyrimo tikslumas siekia net >99,9 %. Jis gali būti atliekamas nuo 10 savaitės vienvaisiam ir nuo 12 savaitės esant dvivaisiam nėštumui kiekvienai to pageidaujančiai moteriai. NIPT tyrimas tinkamas ir nėštumui po pagalbinio apvaisinimo.

PROFESIONALIOS PASLAUGOS

„Sveikata Jums“ dirba patyrę ir daugiametę patirtį sukaupę akušeriai – ginekologai, kurie dėmesingai rūpinasi nėščiųjų priežiūra, būklės diagnostika ir vaisiaus stebėjimu.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kainoraštis

  • Nėščiosios konsultacija 70€
  • Pakartotinė nėščiosios konsultacija (2 savaičių laikotarpiu) 40€
  • Nėščiosios ultragarsinis tyrimas (echoskopija) su konsultacija 100€
  • Nėščiosios ultragarsinis tyrimas be konsultacijos 50€
  • Gimdos kaklelio ilgio, vaisiaus kraujotakos, vandenų kiekio matavimas ultragarsu 40€
  • Vaisiaus kardiotokografija 20€
  • Neinvazinis perinatalinis tyrimas (NIPT) 320-650€

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.