Periodontologija

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Periodontologija – tai odontologijos sritis, kuri apima aplink dantis esančių audinių gydymą. Šie audiniai užtikrina burnos ertmės ir pačių dantų sveikatą bei kokybę, todėl būtina atsakinga jų priežiūra.

Periodonto ligas lemia negydoma ėduonis, žalingi įpročiai, lėtinės ligos, hormonų pokyčiai ir bloga kasdienė burnos higiena. Kaip ir dauguma dantų ligų, jos išsivysto dėl aplaidumo ir simptomų ignoravimo.

Kokie simptomai indikuoja, kad metas pasitikrinti dėl periodonto ligų? Pirmiausia dantenų pokyčiai: patinimas, paraudimas, kraujavimas, pūliavimas, atsivėrusi ertmė prie dantų, taip pat blogas burnos kvapas bei atsiradęs dantų klibėjimas.

Periodonto ligos

Gingvitas – tai periodontinio uždegimo pradžia, dažniausiai atpažįstama iš dantenų pažeidimų: kraujavimo, paraudimo, patinimo ir blogo kvapo. Jo gydymui puikiai tinka profesionali burnos higiena, kuomet yra pašalinamos susidariusios apnašos.

Periodontitas – tai sekanti fazė, kuri pasiekiama negydant ar pavėlavus atlikti būtinas gingvito gydymo procedūras. Tai pavojinga infekcija, kuri apima ne tik dantenas, bet ir kietuosius audinius. Kokie pagrindiniai ligos simptomai? Pakitusi dantenų spalva, kontūras ar net tekstūra, pastebimos prie dantenų atsiveriančios ertmės, kurios gali kraujuoti, besiformuojantys pūliai bei stipri reakcija į karštį ir šaltį indikuoja, kad laikas skubėti pas specialistą.

Dantenų recesija – tai pažeidimai, kurių metu dantenos atsitraukia nuo dantų ir atidengia šaknis bei apnuogina danties kaklelį. Tai gali įvykti nuo mechaninio dantenų dirginimo ar kitų veiksnių. Dantenų recesija sukelia neestetišką vaizdą, dantų jautrumą ir skausmą.

Periodontologija gydo šias ligas.

Periodonto ligų gydymas

  • Pirmiausia suteikiama konsultacija, kurios metu įvertinama burnos ertmės būklė ir sudaromas gydymo planas.
  • Gingvito atveju dažniausiai pakanka nechirurginio gydymo. Atliekama profesionali burnos higiena, pašalinamos uždegimą sukėlusios apnašos.
  • Nustačius periodontitą, o ypač pažengusioje stadijoje, gydymas atliekamas chirurginiu būdu, kurio metu suteikiama nejautra ir išvalomos susikaupusios apnašos.
  • Dantenų recesija pirmiausia gydoma chirurginiu būdu, kuomet dantenos perstumiamos į tinkamą padėtį, jog apgautų dantį. Jei dalis dantenų yra prarasta, atliekamas jų atkūrimas.
  • Po gydymo praėjus šiek tiek laiko, galima atvykti į patikrą. Taip pat būtina kokybiška burnos ir dantų priežiūra namuose bei periodinė profesionali burnos higiena.

Profesionalios paslaugos

Jūsų apžiūrą ir gydymą atlieka patyrę „Sveikata Jums“ gydytojai, kurie turi sukaupę ilgametę patirtį.

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kainoraštis

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.