Rentgeno diagnostika

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Tam, kad jūsų dantų situacija būtų aiški, o gydymo plano sudarymas ir procedūrų įgyvendinimas kuo tikslesnis, klientams gali būti atliekamos skirtingo pobūdžio odontologinė rentgeno diagnostika (dantų nuotraukos).

Dentalinė nuotrauka

Dentalinė nuotrauka yra skirta terapiniam gydymui ir leidžia įvertinti vieno ar dviejų dantų vainikų vaizdą. Nuotrauka leidžia pamatyti šaknų ilgį, jų išsidėstymą, aptikti ėduonies požymius ir kita.

Panoraminė nuotrauka

Panoraminė nuotrauka leidžia matyti visą burnos ertmę: apatinį ir viršutinį žandikaulį bei sinusus. Ji padeda įvertinti žandikaulio kaulų būklę, periodontologinę būklę, sudaryti gydymo planą bei svarbi planuojant protinių ir retinuotų dantų šalinimą ar implantų sriegimą.

3D kompiuterinė tomografija

Tai itin išsami ir tiksli nuotrauka, kuri leidžia įvertinti anatominius audinius planuojamoje implanto sriegimo vietoje, žandikaulio kaulų ir periodontologinę būklę, nustatyti dantų šaknų skilimus ar svetimkūnius.

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.