Dantų rovimas, Burnos chirurgija

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Dantų rovimas – viena dažniausių procedūrų, kuri atliekama susidūrus su skirtingomis situacijomis: danties skilimu, stipriais ėduonies pažeidimais, netaisyklingo sąkandžio, neigiamo poveikio šalia esantiems dantims ir kitais atvejais, kuomet danties atkurti nebeįmanoma.

„Sveikata Jums“ klinikoje jums bus suteikta kokybiška pagalba. Dantų rovimą atlieka profesionalūs chirurgai, todėl klientams užtikriname kokybišką priežiūrą, estetiką ir lengvesnį gijimą po procedūros. Chirurgija.

Siūloma apgalvoti ir dantų implantaciją, kuri gali būti atliekama rovimo metu. Taip užkertamas kelias žandikaulio kaulo tirpimui, veido deformacijoms ir išsaugoma graži dantenų linija. Ir žinoma, atlikdami procedūras kartu jūs optimizuojate chirurginių procedūrų skaičių ir bendrą gijimo laiką.

Protinių dantų šalinimas

Jei protiniai dantys neatlieka kramtymo funkcijos, yra pažeisti ėduonies, pūliuoja ar neigiamai veikia sąkandį ir gretimus dantis, jie yra pašalinami. Prieš atliekant dantų šalinimą, pacientui yra suteikiama vietinė nejautra. Dantų rovimas dažniausiai yra nesudėtinga procedūra, kuri trunka iki 30 minučių. Po procedūros, praėjus vaistų poveikiui, gali jaustis skausmas, tinimas, ribotas išsižiojimas ir kita, tačiau tai laikina būsena, kuri praeina kelių dienų eigoje.

Neišdygusio danties šalinimas

Retinuoti dantys – tai dantys, kurie dėl skirtingų priežasčių negalėjo išdygti. Dažniausios jų šalinimo priežastys yra netaisyklinga padėtis ar lenktos šaknys. Jie gali daryti įtaką sąkandžio pokyčiams ar net sukelti pūliavimą.

Profesionalios paslaugos

Jūsų apžiūrą ir gydymą atlieka patyrę „Sveikata Jums“ gydytojai, kurie turi sukaupę ilgametę patirtį.

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.