Terapinis dantų gydymas, plombavimas

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Terapinis dantų gydymas – tai profilaktinių arba gydomųjų priemonių taikymas paviršiniams dantų pažeidimams, siekiant išvengti ir atstatyti kariozinės ar nekariozinės kilmės dantų defektus. Plombavimas.

Dantų ėduonies (karieso) – susidarymą lemia kietųjų danties audinių pažeidimai, kurie atsiranda tirpstant mineralizuotam dangalui. Ėduonies susidarymui įtakos turi: dantų audinių būklė, burnos ertmės mikroflora, maistas, seilių sudėtis, amžius ir kita.

Terapinis dantų gydymas mums padeda išvengti ėduonies susidarymo arba užtikrinti jo pašalinimą. Profilaktinė priemonė, kuri padeda sistemingai rūpintis dantų gerove yra periodinė burnos higiena.

Kodėl formuojasi ėduonis?

Ėduonies atsiradimo priežastys gali būti skirtingos:

  • Nepakankama kasdienė burnos higiena, kuomet neišvalomi tarpdančiai ar nelygūs dantų kramtomieji paviršiai,
  • Neatliekama periodinė profesionali burnos higiena,
  • Kinta dantų emalio atsparumas dėl sumažėjusių mineralinių medžiagų,
  • Organizmo sutrikimai, nulemti genetinių pokyčių,
  • Maistas, ypač per didelis cukraus vartojimas.

Kokios galimos negydomo ėduonies pasekmės ir komplikacijos?

Pažengęs ėduonis leidžia apie save žinoti pasireikšdamas skirtingais simptomais:

  • Atsiranda tamsios dėmės ar skylutės ant dantų,
  • Juntamas skausmas,
  • Ima trupėti danties emalis,
  • Patinsta dantenos arba atsiranda pūliniai,
  • Atsiranda blogas burnos kvapas.

Apleistas ėduonis gali pažeisti dantų šaknų kanalus, tuomet taikomas endodontinis gydymas, kurio metu ėduonies pažeisti audiniai yra pašalinami nuo danties šaknų ir hermetiškai užpildomi plombine medžiaga.

Burnos ligų profilaktika

Tam, kad apsaugotume savo dantis ir išlaikytume juos sveikus, turime atlikti profilaktinę priežiūrą t.y. kas 6 mėnesiui lankytis apžiūrai, kurios metu su gydytoju aptariama dantų būklė ir numatoma burnos higienos data.

Nuskilusio danties taisymas

Terapinio dantų gydymo metu atliekamas ir nuskilusių dantų atkūrimas. Tai svarbu ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir dėl kramtymo. Nuskilusio danties taisymas taip pat užkertą kelią tolimesniam jo trupėjimui.

Garantija

Plombavimui suteikiame 12 mėnesių garantiją. Garantija netaikoma pieniniams vaikų dantims.

Profesionalios paslaugos

Jūsų apžiūrą ir gydymą atlieka patyrę „Sveikata Jums“ gydytojai, kurie turi sukaupę ilgametę patirtį.

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.