Vaikų odontologija

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Vaikų odontologija – tai sritis, kuri reikalauja ypatingo gebėjimo atrasti kontaktą su vaikais, juos nuraminti ir įgauti jų pasitikėjimą. Procedūrų metu su  vaikais nuolat bendraujama, pasakojama, rodoma vizito eiga. Gydytojai visada vadovaujasi taisykle, kad nieko negalima slėpti nuo pacientų, o priešingai, viską jiems labai aiškiai papasakoti ir parodyti, kas bus atliekama. Tada jaučiamas didesnis pasitikėjimas gydytoju ir baimė pamažu dingsta. Ilgesnių procedūrų metu daromos trumpos pertraukėlės, kurių metu mažieji pacientai pailsi, o drąsesni pašneka su gydytoju, papasakoja savo nuotykius, pasidomi odontologine įranga. Po procedūros visi mažieji pacientai yra apdovanojami už nepaprastą drąsą odontologo kėdėje. Jiems yra įteikiamas diplomas „Už drąsą“ ar kitokie prizai.

Vaikų odontologija „Sveikata Jums“ klinikoje:

  • edukacija apie teisingą burnos higieną,
  • terapinis pieninių ir nuolatinių dantų gydymas ir plombavimas,
  • nuolatinių dantų vagelių padengimas silantais
  • chirurginis gydymas.

Pieniniai dantys turi įtakos vaikų žandikaulio vystymuisi, veido formavimuisi ir virškinimo trakto funkcijoms. Po kiekvienu pieniniu dantimi galime rasti nuolatinio danties užuomazgą, todėl jų priežiūra tampa dar svarbesnė. Negydomas ir ėduonies pažeistas dantis gali kenkti nuolatinio danties užuomazgoms bei sukelti infekcijas, kurios veikia dantų šaknis.

Nuotaikingi vizitai

Mūsų gydytojai yra pasirengę suteikti kaip įmanoma malonesnę apsilankymo patirtį ir sukurti aiškumą procedūra bei pasitikėjimą odontologais.

Profesionalios paslaugos

Jūsų apžiūrą ir gydymą atlieka patyrę „Sveikata Jums“ gydytojai, kurie turi sukaupę ilgametę patirtį.

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.