Dantų implantacija

Visos odontologijos paslaugos po vienu stogu. Nuo tikslios diagnostikos iki sudėtingų burnos chirurgijos operacijų. Itin preciziškas dantų atkūrimas praradus dantis.

Dantų implantacija atliekama žmonėms, kurie neteko danties ir įprastais metodais jo atkurti jau nebeįmanoma. Tai chirurginė procedūra, kurios metu, naudojant iš titano pagamintą šaknies pakaitalą, atliekamas danties atkūrimas. Pirmiausia yra įsriegiamas implantas, ant kurio tvirtinami individualiai pagaminti ilgalaikiai dantų protezai – vainikėliai. „Sveikata Jums“ danties implantacijai naudoja „OSSTEM“, „Bredent” ir „Straumann” produkciją, kuri yra žinoma kaip ilgaamžė ir lengvai prigyjanti.

Kokias organizmo problemas lemia trūkstamas dantis?

Susiduriame su klientų klausimais, ar būtina atkurti prarastą dantį ir visuomet atsakome teigiamai. Taikome sisteminį požiūrį, todėl trūkstamas dantis – tai ne tik estetinė, bet ir funkcinė organizmo problema. Neatkūrus danties ir burnoje palikus tuščią ertmę, jūs galite susidurti su:

 • Nepakankamai sukramtytu maistu, o tai lemia skrandžio ir viso virškinamojo trakto sutrikimus,
 • Dantenų susitraukimu ir trumpėjimu,
 • Šalia esančių dantų slinkimu ir padėties keitimu, dėl atsivėrusios tuščios ertmės,
 • Žandikaulio nykimu, o tai ilgainiui lemia dideles dantenų problemas,
 • Veido bruožų pokyčiais: įdumba skruostai, atsiranda papildomų raukšlių, nusvyra lūpų kampučiai, šie pokyčiai koreguoja vizualų žmogaus amžių ir jis atrodo senesnis.

Dantų implantacija yra nenuginčijamai svarbi. Tai gana saugus būdas atkurti trūkstamus dantis, nes implanto atmetimo galimybė tik iki 1%. Jo sudėtis – titanas, kuris yra priimtinas mūsų organizmui ir tinka net alergiškiems žmonėms. Dantų implantacija ne tik padeda atkurti veido estetiką, bet ir užtikrina būtiną dantų funkcijų palaikymą bei neigiamų organizmo pokyčių eliminavimą.

Gydymo eiga

Dantų implantacija susideda iš skirtingų etapų.

 1. Konsultacija ir gydymo plano sudarymas.
 2. I chirurginis etapas. Pasiruošiama implanto įsriegimui, jei reikia, pašalinamas dantis ir jo šaknis ar atliekama kaulo augmentacija. Įsriegiamas implantas.
 3. II chirurginis etapas. Atliekama apžiūra, pašalinami siūlai ir, jei pageidaujama, uždedamas laikinas vainikėlis, kuris atkuria estetinį vaizdą.
 4. Dantenų formavimas. Dantenų linijos, aplink implantą, formavimas.
 5. I protezavimo etapas. Vizito metu padaromas dantų lanko antspaudas, kurio pagrindu paruošiamas individualus ilgalaikis vainikėlis, kuris atitinka jūsų sakandį ir dantų spalvą.
 6. II protezavimo etapas. Nuolatinio vainikėlio tvirtinimas.

Ar procedūra yra skausminga?

Ne, procedūros metu taikoma vietinė nejautra.

Ar procedūra gali būti atliekama visiems?

Procedūra atliekama asmenis, kurių žandikaulis yra susiformavęs (vyresniems nei 18 metų).

Kiek laiko trunka procedūra ir gijimas?

Implanto įsriegimo procedūra trunka iki 30 minučių, o gijimo procesas nuo 3 iki 6 mėnesių.

Garantija implantams

Atlikdami dantų implantaciją „Sveikata Jums“ klinikoje, „OSSTEM“, „Bredent” ir „Straumann” produkcijai suteikiama implantų gamintojo garantija. Pavyzdžiui, Osstem (P.Korėja) pacientams įteikiamas tarptautinis implantų pasas (sertifikatą) ir suteikiama garantija visam gyvenimui. Reikalinga priežiūra ar pagalba paciientui bus suteikta visame pasaulyje, daugiau nei 80 šalių!

 Garantija protezui

Individualiai suformuotam ir pritaikytam dantų protezui „Sveikata Jums“ klinikoje taikoma 12 mėnesių garantija.

Profesionalios paslaugos

Implantaciją atlieka patyrę „Sveikata Jums“ gydytojai, kurie turi sukaupę ilgametę patirtį.

Po implantacijos procedūros patariame laikytis šių rekomendacijų:

 • Po operacijos 2 dienas šaldykite skruostą ledu
 • 3 dienas po operacijos venkite pernelyg didelio fizinio krūvio, streso, nesilankykite pirtyse bei soliariumuose
 • 2–3 dienas po operacijos venkite liesti operuotą vietą valydami dantis, burną skalaukite specialiu tirpalu
 • Draudžiama rūkyti ir vartoti alkoholį 2 savaites po operacijos
 • Kramtykite maistą priešinga burnos puse, venkite itin karšto maisto
 • Po kaulo augmentacijos į sinusą negalima pūsti nosies ir stipriai spjauti
 • Nors tai būna itin retai, tačiau, jei suimplantuota vieta šiek tiek kraujuoja, pabandykite sukąsti tvarsčio gabalėlį. Jei kraujavimas nesustojo, kreipkitės į Jus implantavusį gydytoją, jis stabilizuos šią situaciją
 • Pirmomis dienomis po implantacijos operuota vieta gali šiek tik patinti. Patinusią vietą reiktų pašaldyti priglaudus ledo prie skruosto. Jei praėjus 2–3 dienoms patinimas neatslūgsta, reiktų kreiptis į Jūsų gydytoją

Paslaugą atliekantys gydytojai

Kainoraštis

verta žinoti

REGISTRACIJA

Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją.
Įveskite Jūsų duomenis ir mes netrukus susisieksime.

Įsipareigokite 2 kartus metuose lankytis profesionaliai burnos higienai ir jau po pirmojo vizito gaukite 10 % nuolaidą kitoms burnos higienos procedūroms. Rūpintis burnos sveikata apsimoka. Registruokitės dabar

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį naudojantis šia svetaine. Spauskite „Patvirtinti“, jog perskaitėte ir sutinkate su mūsų slapukų politika.